p35: (Default)
2017-04-16 12:48 am

[sticky entry] Sticky: Те, що зверху метляється

Доброго дня/ночі, шановні! Welcome to the club!

А я тєбє говоріл, што когда-нібудь етот дєнь настанєт, ето будєт, а ти нє вєріла.   Мабуть тре щось таке написати, навіщо вотєтовотвсє.
  • Якщо я на вас підписуюсь - то мені дійсно цікаво. "Просто так" я цього не роблю, але іноді френджу "навзаєм". Коментую зрідка. На взаємне френдування не претендую, але мені, мабуть, буде приємно, якщо так.
  • У цьому блозі де-не-де може траплятися інвективна лексика, якщо це для вас є неприйнятним - у вас є вибір - залишатися або ні на цій сторінці.
  • Записи з'являються не дуже часто, зазвичай то щось таке, що я собі для пам'яті збираю (потрібне або цікаве), або це боян якась ржака чи музон.
  • Крим - це Україна, Росія - окупанти, Путін - Хуйло, хто не згоден - йдіть нахуй лісом. Ваті тут нема чого робити.
  • Інтереси - місиво в макітрі мабуть все, тобто (як каже наш живій класик) цікавість - то шлях в майбутнє, навіть якщо в нас його нема (то вже я кажу)) ).
  • Цифри у ніку - то не вік.
  • Під тегом "комірчина"  можуть бути матеріали, які не мають новинної цінності.
p35: (Default)
2017-10-14 04:26 pm

Захисники наші, люба наша Хунта, зі святом!

Аби ви всі повернулися додому живі та здорові. Бережи вас Доля.p35: (chameleon)
2017-10-06 03:34 pm

Білочка хрєнова

Молодша Собаця нарешті, гризля така, нажерлася досхочу горішків волоських.
То що вона тепер робить?
Правильно - закопує ...ходить там-сям горішки ховає.
Чекаємо навесні горіховий садочок ))
p35: (їжачок під мухою)
2017-09-13 07:58 am
Entry tags:

upd трабли з Firefox

Дякую всім, хто намагався допомогти!

Винуватця зради знайдено.
Це був плагін "RightToClick", який, до речи, дуже давно не оновлювався, та й взагалі вже відсутній у add-ons for Firefox (але ж працював до цього часу).
То ж тре було мені трохи уважніше дивитися - що там робиться в плагінах))p35: (їжачок під мухою)
2017-09-11 03:08 pm

технічне - зрада

якась невідома хрєнь в Firefox.
в режимі rich text не можна набирати пост або вставляти з буферу, бо курсор не втикається в потрібне поле. більш того - перемикання вкладок форматування працювати стало тільки з оновленням сторінки.
що це? в когось ще трабли є? чи то тільки в мене, а всі нормальні люди сидять на хромі ггг?
p35: (Default)
2017-08-24 03:36 pm

Зі святом, нене!Всіх вітаю зі святом! Будьмо!

Read more... )

p35: (Default)
2017-08-22 04:10 pm
Entry tags:

сумно

за вікном майже осінь
калюжі, зім'яте зливою листя на гілках дерев
комарі радісно шкребуться додому
в казанку достигає долма,
пахощі від якої трохи перебивають запах дощу і осені
поверніть мені оті 35+ 
нащо та зима ... =(

p35: (їжачок під мухою)
2017-07-13 03:42 pm
Entry tags:

ДНК-флешка

Вчені змогли записати в ДНК бактерії короткий мультфільм, а потім за допомогою секвенування генома відновити його з 90-процентною точністю. Таким чином вони продемонстрували, що в ДНК можна зберігати не тільки генетичну, а й будь-яку іншу інформацію. Результати були опубліковані в журналі Nature.

Вчені використали метод CRISPR в поєднанні з білками Cas1 і Cas2 замість звичного для цих цілей ферменту-нуклеази Cas9. У цифровому вигляді були представлені шість зображень: знімок людської руки і п'ять послідовних фотографій коня, що біжить, зроблених Едвардом Мейбриджем у 1878 р. Цифрові дані були перекодовані в послідовність нуклеотидів, на основі яких автори синтезували ДНК. Цей матеріал внесли у клітини кишкової палички, підготовлені електропорацією. Потім в справу вступила система CRISPR.

Культивувавши клітини, вчені потім виділили ДНК з більш ніж 600 тис. клітин. Така велика кількість знадобилася для того, щоб об'єднати фрагменти ДНК, включені в геном у кожному конкретному випадку, а також позбутися помилок, пов'язаних зі збоями в роботі бактеріальних систем і просто з мутаціями. Реконструкція пройшла чудово: дослідникам вдалося успішно реконструювати вихідні картинки.

Здатність відслідковувати послідовні зміни, на зразок зміни кадрів фільму, на молекулярному рівні - ключ до створення технології записи за допомогою молекулярної інженерії, кажуть автори роботи. Клітини повинні будуть самі записувати певні події, наприклад, експресію генів, у власному геномі.
 

p35: (їжачок під мухою)
2017-07-13 12:09 pm
Entry tags:
p35: (їжачок під мухою)
2017-07-10 10:46 pm
Entry tags:

para bellum

Если вы опасаетесь, что однажды роботы восстанут и либо уничтожат, либо подчинят весь человеческий род, вы не одиноки. Но вместо того, чтобы отсиживаться и ждать восстания роботов, два лидера в области ИИ объединяются, чтобы решить проблему создания программ для смарт-компьютеров, которые в конечном итоге не попытаются и не возьмут над нами верх.

Google DeepMind и Open AI , лаборатория, частично финансируемая Элоном Маском, выпустили исследовательскую статью, в которой излагается новый метод машинного обучения. По этой концепции, ИИ получает сигналы от людей, когда дело доходит до изучения новых задач. Это может быть безопаснее, чем позволить ИИ самому разобраться в том, как решить проблему самостоятельно, что может привести к неожиданным последствиям.

Основная проблема, с которой столкнулись исследователи в своей работе, заключалась в том, что ИИ быстро обнаруживает наиболее эффективный способ достижения максимальных вознаграждений — это обман — эквивалент того, чтобы всё на полу вашей комнаты вставлять в шкаф и объявлять пол «чистым». Технически, конечно, само помещение станет действительно чистым, но это совсем не то, что должно было бы произойти. Машины могут найти эти обходные пути и применять их к любому заданию.

Другая проблема заключается в системе вознаграждений, и именно здесь две группы сосредоточили свои усилия. Вместо того, чтобы создавать чрезмерно сложную систему вознаграждения, в которой могут разобраться машины, команды использовали человеческий вклад для вознаграждения ИИ. Когда ИИ решал проблему так, как того хотели тренеры, она получала положительную обратную связь. Используя этот метод, ИИ смог научиться играть в простые видеоигры.

Хотя это обнадёживающий прорыв, он не очень широко применим: этот тип обратной связи с человеком занимает слишком много времени. Но, благодаря таким совместным действиям, мы сможем контролировать и направлять развитие ИИ и не позволим машинам со временем стать достаточно умными, чтобы уничтожить всех нас.

Поцуплено
Першоджерело