p35: (їжачок під мухою)

Найбільший порноресурс Pornhub запропонував російському опозиційному політику Олексію Навальному опублікувати розслідування про корупцію в оточенні прем'єр-міністра Дмитра Медведєва після того, як суд зобов'язав видалити фільм з YouTube.


Розслідування Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального "Він вам не Дімон" про корупційні схеми, до яких, за даними авторів, причетний прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, з'явилося на порносайті PornHub, повідомляє Lenta.ru.

Фільм, що дістав назву "Російський корумпований політик жорстко трахає", опублікував користувач із ніком bluesausage1488. За годину відео подивилися майже 2 тисячі користувачів. У коментарях зазначали, що фільм "вийшов гарячим".

Скріншот з'явився у Twitter користувача Alexander V. Litreev.


50%
 

Незадовго до публікації адміністратор групи PornHub у "ВКонтакте" запропонував опозиціонеру опублікувати у себе фільм, який Люблінський районний суд Москви 31 травня зобов'язав видалити з інтернету.

Навальний відповів, що і не думав видаляти відео.

"Я його видаляти не збираюся. Але якщо ви зробите рімейк "Він вам не Дімон" у відповідному жанрі, то це допоможе багатьом громадянам усвідомити, що ж роблять корупціонери з громадянами Росії і на чому вони крутять їхні конституційні права", – написав політик у "ВКонтакте".

Зараз відео на Pornhub недоступне, ролик проходить перевірку, написали адміністратори порносайта.


Джерело

p35: (їжачок під мухою)
П'ять років тому в відділення поліції штату Арканзас увійшла жінка і повідомила, що її свекор - утікач. Так скінчилася втеча Едді Мехер, який ховався 19 років від британського правосуддя. Як одному з найбільш розшукуваних людей Великобританії вдавалося так довго залишатися на свободі?

Бі-Бі-Сі розповідає його історію.

У січні далекого 1993 року Едді Мехер, водій охоронної фірми Securicor, поїхав прямо з Ллойдс Банку з 1,2 млн фунтів стерлінгів (1,6 млн доларів) в службовому мікроавтобусі. І зник. Поліція шукала його на Кіпрі і на Карибських островах, але не знайшла ні Мехер, ні слідів вкрадених грошей, навіть не дивлячись на оголошену винагороду в 100 тисяч фунтів стерлінгів.

Read more... )
p35: (science-news)

Міжнародна дослідницька група визначила новий тип нейрона, який може грати важливу роль в здатності людей орієнтуватися на місцевості.

Це відкриття є важливим кроком на шляху до нових стратегій лікування людей з ослабленою топографічної орієнтацією, наприклад, пацієнтів з хворобою Альцгеймера, пише Medical Express.

Вчені з Університету Амстердама досліджували, як в мозку кодуються знання про навігацію, в яких структурах відбувається цей процес. Автори роботи використовували щурів, які були поміщені в лабіринт, що має форму кириличної літери Ф.

В ході експерименту, дослідники міряли електричну активність мозку. Вони записали активність навколоносової кори, гіпокампу та двох сенсорних областей.

"Ми виявили виражену різницю між відповідями на роздратування в навколоносовій корі і відповідями в інших областях мозку. Ми були здивовані, побачивши, як відповіді навколоносової кори тісно пов'язані з розташуванням лабіринту. Це, здається, новий тип нейрона, який ми неофіційно охрестили "клітинами околиць" (neighbourhood cell). Вони дозволяють мозку розрізняти окремі елементи того, що оточує тварину", - говорить Джероєн Бос, провідний автор дослідження.

Наявність цих клітин у людини підтверджує випадок таксиста з Лондона, який отримав пошкодження гіпокампу. Він міг переміщатися по головних дорогах, але губився, коли доводилося їхати в об'їзд. Нейробіологи вважають, що цей чоловік міг орієнтуватися завдяки роботі "клітин околиць", а не гіпокампу.

Джерело

p35: (їжачок під мухою)

Власник товариства з додатковою відповідальністю Житомирська кондитерська фабрика ЖЛ Ігор Бойко на початку 2017 року подав позов в Міжнародний арбітражний суд у Гаазі до держави Україна.

"Ми подали позов до Гаазького арбітраж на початку 2017 року. Вже визначені арбітри, йде процес підготовки до суду", - сказав в коментарі агентству Інтерфакс-Україна Ігор Бойко.

За його словами, процедура підготовки до судового засідання буде тривалою. Україна поки не представила своїх юристів за кордоном, всі узгодження по них йдуть через Міністерство юстиції, з яким дуже складно спілкуватися.

"Держава Україна експропріювала мій бізнес. Ми подали позов про компенсацію та відшкодування збитків. Весь бізнес, який я мав в Україні та за кордоном, постраждав, мої фірми за кордоном, в тому числі у Швейцарії, - офіційні, не офшорні - видавали кредити у вигляді обладнання, сировини та грошовий коштів Житомирської кондитерської фабриці, зараз вона має проблеми, і ми не контролюємо підприємство", - додав бізнесмен.

Раніше директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник оцінив вартість фабрики в 2 млрд грн.

Нагадаємо, що в грудні 2015 року Ігор Бойко офіційно заявив про рейдерське захоплення Житомирської кондфабрики, організованих Сергієм Пашинським Сергієм Тищенко, Павлом Петренко, Арсеном Аваковим за активної участі президента, в результаті якої підприємство було виключено з Єдиного державного реєстру, а пізніше – захоплено силовим шляхом.

Кондитерська фабрика в Житомирі заснована у 1944 році, асортимент налічує більше 250 найменувань. Вона входила в трійку лідерів ринку, займаючи перше місце за показниками експорту продукції, поставляючи її в 36 країн. Загальна виробнича потужність підприємства становить 80 тис. тонн продукції в рік, на фабриці функціонує 28 виробничих ліній.

Джерело

==========================

преамбула:

Битва за "Житомирские ласощи": от 90-х до сегодня

старий сайт фабрики


p35: (бульбашка)Когда вы смотрите на себя в зеркало, вы не оцениваете себя критически. А вы пробовали поставить рядом второе зеркало и увидеть себя так, как вы выглядите со стороны? Это отражение в отражении — то, как вы выглядите на самом деле. Так вот фотография и есть такое второе зеркало. Эту систему зеркал нужно время от времени чистить. Фотография для меня — способ общения с людьми. Раньше я с фотоаппаратом не расставался. К сожалению, сейчас мы живем так, что все время бежим, спешим, работаем, нам некогда почитать, пообщаться с друзьями, подумать о душе. Мы все сейчас очень заняты...
Антанас Суткус
 
Антанас Суткус родился 27 июня 1939 года в деревне Клуонишкяй Каунасского района Литвы. В 1958–1964 годах изучал журналистику в Вильнюсском государственном университете. Тогда же он стал снимать, хотя впервые взял в руки камеру еще в детстве. В одном из интервью Антанас сказал: «В детстве копил деньги на велосипед, но почему-то купил фотоаппарат».
В конце 1960-х годов вокруг Суткуса стали объединяться лучшие фотографы, и по его инициативе был создан Союз фотохудожников Литвы, который он возглавлял более 20 лет.  Главная тема Суткуса — жители его страны, однако самым известным его снимком до сих пор остаётся портрет Жан-Поля Сартра. Работы мастера украшают лучшие музеи и галереи мира: Музей Виктории и Альберта в Лондоне, музей Нисефора Ньепса во Франции, Музей фотографии в Хельсинки, Музей искусства Литвы, Международный центр фотографии в Нью-Йорке и Московский дом фотографии. В последние годы большую часть времени уделяет работе со своим архивом: отбирает фотографии, которые невозможно было напечатать в Советском Союзе.
Read more... )
p35: (їжачок під мухою)

Службой внешней разведки Украины были рассекречены 7 томов дела оперативной разработки Богдана Сташинского – спецагента, убившего лидеров Организации украинских националистов Льва Ребета и Степана Бандеру. WAS изучил сенсационный исторический документ, раскрывающий методы работы советских спецслужб.

Убийца Бандеры: Самое важное из рассекреченного агентурного дела

Как готовили убийцу Бандеры - материалы из рассекреченного агентурного дела - вторая частьp35: (їжачок під мухою)

В мексиканском курортном городе Канкун поздно вечером 19 мая сотни людей окружили дом россиянина Алексея Макеева. После того, как он опубликовал в YouTube видео, в котором оскорблял мексиканцев, толпа собиралась линчевать его, пишет местное издание Terra.

Макеева начали избивать, затем загнали на крышу дома, где он дождался приезда полиции.

Во время драки Макеев ранил ножом одного из нападавших, тот спустя несколько часов умер в больнице Канкуна.

42-летний житель города Электросталь Макеев известен в определенном сегменте соцсети скандальными видеороликами, где он матерится, демонстрирует гениталии и неуважительно отзывается о людях.

Как выяснил российский "5 канал", в последнее время бывший бизнесмен Макеев снимал комнату в трущобах Канкуна, работал продавцом, охранником и дайвером. В свободное время продолжал записывать видеоролики, в которых унижал местных жителей. В 2016 году Макеева собирались депортировать, но он не покинул Мексику.Поцуплено

p35: (science-news)

Супутник NASA зафіксував жовто-блакитні спалахи над ЗемлеюСупутник NASA протягом останнього року зафіксував 866 незвичайних спалахів.

Багато з них поєднують в собі два кольори: жовтий і блакитний, прямо як на прапорі України.

Ці спалахи раніше фіксували тільки над поверхнею води, що дозволяло списувати їх на гру сонячного світла. Пізніше вдалося зафіксувати такі спалахи і над сушею.p35: (radiola_aelita)
https://overlinked.net/

або

https://ц.укр/

зараз воно трохи глючить може, бо самі розумієте - наплив бажаючих...
є можливість імпорту даних з ВК

Read more... )

=================================================
UPD

Виношу з коментарів ще одне посилання на соцмережу, дякувати пану [personal profile] robofob:
https://diasporafoundation.org/
"Малозаселена. Малозрозуміла. Таємнича, коротше кажучи."


p35: (chameleon)
Калараццкая лентачка теж фсьо

Верховна Рада України ухвалила законопроект про заборону георгіївських стрічок в Україні. За закон проголосували 238 депутатів.

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №2987 «про внесення доповнення до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо заборони виготовлення та пропаганди георгіївської (гвардійської) стрічки».

Документ передбачає штрафи 850-2550 грн за публічне використання, демонстрацію або носіння георгіївської стрічки чи її зображення. Повторне порушення протягом року потягне більший штраф - від 2550 грн до 5100 грн або адмінарешт до 15 діб.

При цьому георгіївську стрічку чи предмети з її зображенням у будь-якому разі вилучать.

Джерело: Еспресо ТВp35: (chameleon)


"Экс-гендиректор «Яндекс.Украина» Сергей Петренко прокомментировал решение о запрете деятельности компании на территории Украины.

Буду краток — все, имевшие отношение к этому указу, и персонально — подписавший его — охуевшие идиоты.

Диме Шимкиву отдельный привет. Лучше бы ты стихи писал, Дима.

Ребятам из «Яндекса» (особенно «Яндекс.Украины», которых поседевший придурок одним махом лишил работы), Мэйла и ВКонтакте я бы посоветовал в качестве иллюстрации на часок включить редирект с украинских адресов на текст этого указа. Пусть они попробуют обслужить то, что хотят запретить.
 

А теперь спокойно — почему все же идиоты?

 

Тут на меня даже Дима Шимкив, последние три года имитирующий бурные реформы, обиделся в фейсбуке. Поэтому я все же подробно опишу варианты. Итак, почему запрет на деятельность Яндекса, Вконтакте и Мэйл.ру мог появиться?

Вариант первый — они все же идиоты. Неаккуратные причем — потому что указаны далеко не все ресурсы компаний, а из адресов не удалены UTM-метки.

Вариант второй — где-то в этом списке сидят еще более сомнительные решения, но далеко не такие медийные. Список большой и стоит его просмотреть целиком, сравнивая с прошлогодним вариантом.

Вариант третий — либо в недавнем прошлом, либо в ближайшем будущем планируется что-то, от чего хотят отвлечь внимание.

Но, учитывая, что в Украине не существует никакой инфраструктуры для блокировки интернет-трафика — то есть нет возможности в одной точке принять обязательное для всех провайдеров решение и проверить его исполнение, — единственным способом обеспечить его выполнение остается ногами обходить провайдеров и требовать. Провайдеров в Украине много. Но вот ведь в чем дело — все эти ресурсы много лет работают по https. То есть способа заблокировать URL нет вообще. Заблокировать можно только IP и это отдельная задачка для инфраструктуры. Которой, напомню, нет.

То есть, все-таки идиоты."
 

p35: (їжачок під мухою)
Слідство не знайшло доказів причетності нардепа Юрія Бойка до злочинних закупівель самопідйомних плавучих бурових установок за завищеними цінами, через що він не є підозрюваним

Про це повідомила в Facebook прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган.

"Слідством на даний час не встановлено фактів підписання від імені Бойка Ю. А. документів (наказів, листів, протоколів, погоджень тощо) щодо проведення закупівель СПБУ, а допитані в ході досудового розслідування свідки про безпосередню його причетність до злочинної схеми закупівлі платформ за завищеними цінами не повідомляли, у зв'язку з чим прямих доказів щодо такої участі не здобуто і проект повідомлення про підозру не складався", - йдеться у відповіді на запит генпрокурора щодо стану розслідування стосовно Юрія Бойка.

Під час проведення ДАТ "Чорноморфафтогаз" двох СПБУ в період з 9 грудня 2010 по 21 грудня 2012 року Юрій Бойко працював на посаді міністра енергетики та вугільної промисловості України. На виклики до ГПУ в якості свідка в цій справі Бойко жодного разу не з'явився.

p35: (chameleon)
тільки-но пан [personal profile] davels  писав про їжака,
а тут вже моя молодша собаця теж знайшла собі іграшку,
намагається відкрити двері та занести додому здобич, поки в неї це не дуже виходить,
бо двері відкрити - то або зубами тре, а пащека зайнята їжаком,
або лапою трохи, та потім мордою в шпаринку, ач знов таки -  їжак завеликий

фоток нема ))


July 2017

M T W T F S S
     12
345678 9
10 1112 13141516
17 1819 20212223
24252627282930
31      

RSS

RSS Atom

Мітки

За стиль дякувати

Розгорнути мітки

No cut tags
Page generated Jul. 24th, 2017 06:41 pm
Powered by Dreamwidth Studios